Studiju projekta veikšanai tika izvēlēts ofiss DAAD (Deutscher Akademischer Austausch Dienst)

Studiju projekta veikšanai tika izvēlēts ofiss DAAD (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) Informācijas centrā Vācijā. Tā ir valsts iestāde, kurā ir pāri par 100 darbiniekiem. Savu darbību uzņēmums ir aizsācis 1925. gadā un šobrīd DAAD tiek uzskatīta par vienu no pasaules vērtīgākajām organizācijām, kas sniedz pakalpojumis apmaiņas studentiem un pētniekiem internacionālajā līmenī. Uzņemumā „tīklā” ietilpst 15 reģionālie ofisi 56 Informācijas centri 60 valstīs. Izvēlētajā darba vietā tika veikta fotofiksācija, ko varēs redzēt zamāk esošos pielikumos.
Turpmākais darbības plāns ietver sekojošus uzdevumus:

Noteikt visus riska faktorus darba vietā un vidē, kas varētu radīt riskus nodarbināto drošībai un veselībai.
Veikt iegūto attēlu analīzi un noteikt darba vides riskus (DVR), pamatojoties uz iepriekš noteiktiem potenciāliem riska faktoriem darba vietā un vidē.
Veikt DVR aprakstu, pamatojot to kaitejošo ietekmi, un DVR risku izvērtējums, balstoties uz vienu no matricām.
Noteikt DVR sam...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.