Tiesības uz izglītību bērniem ar invaliditāti

Tiesības uz izglītību bērniem ar invaliditāti
Darba mērķis: analizēt izglītojamo ar speciālām vajadzībām integrēšana vispārējās izglītības iestādēs problēma
1. Latvijas Republikas izglītības likumdošana attiecībā uz personām ar speciālām vajadzībām.
Izglītības attīstības pamatnostādnes 2014.-2020. gadam noteikts, ka izglītības attīstības politikas galvenais mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu un iekļaujošu izglītību, kas sekmēs personības attīstību, cilvēku labklājību un ilgstspējīgu valsts izaugsmi (Izglītības attīstības pamatnostādnes 2014.-2020. gadam, 2014). Šīs pamatnostādnes balstās uz sekojošiem politikas dokumentiem:

Latvijas izaugsmes modelis: cilvēks pirmajā vietā;
Latvijas ilgstpējīgas attīstības stratēģija līdz 2030. gadam;
Latvijas Nacionālais attīstības plāns 2014.-2020. gadam;
Latvijas Konverģences programma 2013.-2016. gadam.

Visi minētie dokumenti paredz centrērību uz cilvēku un nepieciešamību uzlabot izglītības pieejamību (Latvijas Nacionālais attīstības plāns 2014.-20...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.