Tildes Jumis un PC Amatnieks salīdzinājums

Tildes Jumis un PC Amatnieks salīdzinājums
Uzņēmējdarbības joma ir vienmēr ļoti aktīva un strauji attīstoša. Līdzi tehnoloģiskajam progresam attīstas arī visas attiecīgas jomas. Tieši uzņēmuma saimnieciski finansiālas darbības veikšana tiek ļoti modernizēta un praktiski pilnīgi datorizēta, kas viennozīmīgi atvieglo darbu ar dokumentiem, ikdienas saimnieciskas darbības kārtošanu un atskaišu sagatavošanu.
Konkrēti grāmatvedības datorprogrammas dod lielu priekšroku visai grāmatvedības jomai. Vairakās reizēs tiek atvieglota grāmatveža darbs. Tas ļauj glabāt visu informāciju viena vietā, būtiski ekonomē dokumentu un informācijas kārtošanas, uzkrāšanas un glabāšanas procesu, īpaši vienkāršo pārbaudes un pārskatu sagatavošanas procesus periodu beigās.
Sava praksē tieši un ilgstoši saskaros ar divām grāmatvedības datorprogrammām – Tildes Jumis un PC Amatnieks. Tildes Jumis ir noteikti viena no plašāk izmantotājam grāmatvedības datorprogrammām Latvijā, noteikti visvairāk izmantota no tiem, kuri...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.