Trenda turpinājuma figūras.

Katram trendam ir atšķirīgi dzīves termiņi, kas ir arī atkarīgi no analīzes laika perioda. Ilgtermiņa trenda ilgums ir vairāk par vienu gadu. Vidējā ilgtermiņa trenda ilgums ir 2 – 2,5 gadi. Vidējā termiņa trends turpinās no 3 – 6 mēnešiem līdz vienam gadam. Īstermiņa trendu ilgums ir no 1 dienas līdz 3 mēnešiem. Trenda dzīves termiņu var noteikt, lietojot trenda dzīves cikla analīzi. Šajā gadījumā ir ļoti svarīgi precīzi noteikt cikla ilgumu un amplitūdu. Trenda dzīves cikla noteikšana: sākums, nobriedums, beigas.
Trenda turpinājuma figūras.
Trenda turpinājuma figūras tirgū ir mazāk populāras nekā trenda maiņas figūras. Trenda turpināšanās figūras parādās brīžos, kad tirgū ir pauze, vai arī trends ir attīstījies pārāk ātri, un ir pienācis laiks paņemt pārtraukumu, lai iegūtu spēku tālākai kustībai.
Šajā laikā daļa tirgotāji aizver savas pozīcijas, fiksē peļņu, bet citi nogaida, lai pārliecinātos, vai trends neturpināsies. Ja konsolidācija ir pietiekami īsa, kurss, visticamāk, turpinā...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.