Urīnizvadorgānu sistēmas biežākās patoloģijas un to ārstēšanas iespējas.

Izvadprocesi ir svarīgi un nepieciešami jebkuram cilvēkam. Izvadprocesi ir norises, kuru rezultātā no organisma tiek izvadītas kādas vielas – vielmaiņas galaprodukti, liekais ūdens un sāļi, fermenti, hormoni, medikamenti u.c. Izvadprocesi cilvēka organismā nodrošina vairākas svarīgas iekšējās vides konstantes – asiņu osmotisko spiedienu, asiņu reakciju, jonu sastāvu un organisma šķidruma tilpumu. (Valtneris, 2004). Diemžēl urīnizvadorgānu sistēmai parasti netiek pievērsta nepieciešamā rūpība, kā arī cilvēki ir daudz mazāk informēti kā par saslimšanu nopietnību tā arī par to ārstēšanas iespējām. Ir nepieciešams, daudz nopietnāk uztvert šādas saslimšanas un veikt profilaktiskus pasākumus to novēršanai. Ļoti vienkāršs un pierādīts profilakses veids ir dzērveņu lietošana uzturā. Dzērveņu uzlējums ir īpaši izplatīts, bet to jālieto profilaktiski, kad parādās būtiski infekcijas klīniskie simptomi, jāvēršas pie ārsta. Amerikā veikts pētījums, kur uz suņiem tika pārbaudīts dzērveņu ekstrakta i...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.