Uzdevums „Modes nams”. SIA „Gints Bude Modes nams”.

Darbs mārketingā
Uzdevums „Modes nams”
SIA „Gints Bude Modes nams”
Autors:
2021.g.
Saturs
Ievads 3
1. Mērķa tirgus pētījumi 4
2. Produkta analīze 8
3. Cenu noteikšanas stratēģija 11
4. Vietas un izplatīšanas stratēģijas noteikšana 14
5. Veicināšanas lēmumu izvēle 16
6. Cilvēkresursi 17
7. Procesu izstrāde 18
8. Lietiskie pierādījumi 19
Secinājumi 20
Ievads
Termins „mode” ir definēts Sorokina ieskatā kā „ne tikai kultūras parādība, bet arī mūsdienu sabiedrības sociālkultūras institūcija ar tai raksturīgajām funkcijām, struktūru un formām”.[1] Tātad, modes nams ir modes tendenču noteicējs, modernu preču ražotājs un virzītais līdz sabiedrībai, lai apmierinātu estētiskās vajadzības un uzsvērtu nēsātāja sociālo stāvokli.
Darba mērķis: pazīstams modes nams, kas darbojas tirgū vairāk nekā 50 gadus, vēlas paplašināt savu biznesu ar augstākās klases tirgu. Modes nams ražo dažāda veida apģērbus gan vīriešu, gan sieviešu segmentiem, kā arī dažādām vecuma grupām. Modes namam nav pieredzes ar ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.