Uzņēmuma „Circle K” raksturojums

3. Uzņēmuma „Circle K” raksturojums
Pasaulē zīmols „Circle K” var tikt definēts kā viens no pasaulē atpazīstamākajiem pārtikas un pirmās nepieciešamības preču veikalu zīmoliem, kas pazīstams ar augstas kvalitātes produktiem un izcilu apkalpošanu. Šī zīmola veikali ir visā pasaulē, ASV, Kanādā, Japānā, arī Eiropā, tai skaitā, Latvijā.
Latvijā “Circle K Latvia” pašlaik var uzskatīt par vienu no lielākajiem un vadošajiem ērtas iepirkšanās un degvielas, naftas produktu un auto gāzes tirdzniecības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Lai gan vispārīgi var apgalvot, ka uzņēmums tika dibināts 1992.gadā; savu pirmo degvielas uzpildes staciju atvēra 1993. gadā, tomēr sākot ar 2012.gadu uzņēmums piedzīvoja straujas pārmaiņas - 2017. gadā uzņēmums Latvijā mainīja zīmolu uz Circle K (iepriekš Statoil), jo to (mazumtirdzniecības uzņēmumu “Statoil Fuel & Retail”) 2012.gadā pārņēma viens no pasaules lielākajiem ērtas iepirkšanās un mazumtirdzniecības uzņēmumiem - “Alimentation Couche-Tard” un līdz ar...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.