Uzņēmuma risku analīze

Uzņēmuma risku analīze
Šis patstāvīgais darbs „Uzņēmuma risku analīze” tiek veikts studiju kursa „Inovāciju ekonomika” ietvaros. Patstāvīgais darbs tiek izpildīts kā mājas darbs Nr.2, apgūstot lekciju konspektu pirmās piecas nodaļas.
Darba mērķis ir noskaidrot uzņēmuma pastāvošos galvenos riskus, veikt to ietekmes, iespējamības un kontroles novērtējumu, kā arī izveidot risinājumus.
Pētījuma objekts ir ražošanas SIA, kura piedāvā dažādus produktus.
Pirmajā daļā tiek sniegta īsa informācija par uzņēmumu un tā sniegtajiem pakalpojumiem.
Otrajā daļā tiek skaidrotas metodes, ar kuru palīdzību tika noteikti un novērtēti galvenie uzņēmuma riski.
Trešajā daļā tiek dots piemērs, kā tika identificēti galvenie riski pēc attiecīgām vērtēšanas skalām, tie tiek īsi paskaidroti, tiek sniegta risku iespējamība, risku ietekme un risku kontrole.
Informācija par uzņēmumu
Uzņēmums ir starptautiskai korporācijai piederošs uzņēmums (filiāle). Uz doto brīdi uzņēmums cieši sadarbojas ar Ziemeļu un Baltijas re...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.