Uzņēmuma SIA Nexia Audit Advice novērtējums atbilstoši EFQM

Uzņēmuma SIA Nexia Audit Advice novērtējums atbilstoši EFQM
Autors
Kopsavilkums
Zinātniskajā darbā tika novērtēts uzņēmums SIA Nexia Audit Advice atbilstoši EFQM izcilības modelim. EFQM izcilības modelis ir Eiropas Kvalitātes vadības fonda izveidots instruments, vadlīniju kopums, ar ko iespējams raksturot biznesa organizāciju darbību, lai radītu tām atbilstošus apstākļus ilgtspējīgas izcilības sasniegšanai. Darba gaitā tika apjautāti 4 četri uzņēmuma darbinieki un viens valdes loceklis, kuri devuši aptaujas gaitā ir devuši savu novērtējumu skalā no 1 līdz 5, 9 kategorijās.
Zinātniskā darba mērķis ir veikt uzņēmuma SIA Nexia Audit Advice novērtējumu balstoties uz EFQM izcilības modeli.
Datu ieguves metodes: Darba gaitā tika apjautāti 3 četri uzņēmuma darbinieki un viens valdes loceklis pēc EFQM ietvara.
Datu apstrādes metode: EFQM modelis.
Darba gaitā tika izpētīti izcilības modeļa teorētiski aspekti, aprakstīta uzņēmuma Nexia Audit Advice darbība, apkopoti aptaujas rezultāti un izveid...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

3parbaudes_darbs_komerctiesības (Gatavs darbs pielikumā)

Eksāmena uzdevums Atbildēt uz jautājumiem (ar piemēriem): Konkludentu darbības pielietošana komerciālas attiecībās? Kas ir „džentlmeņu vienošanās”? Kādas ir atšķirības starp autorlīgumu un “parastu” komerclīgumu? Izstrādāt (modelēt)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.