Uzņēmuma “X” produkcijas (pakalpojumu) pašizmaksas un tās ietekmējošo faktoru analīze

LATVIJAS LAUKSAIMNIECĪBAS UNIVERSITĀTE EKONOMIKAS UN SABIEDRĪBAS ATTĪSTĪBAS FAKULTĀTE .............. INSTITŪTS
Uzņēmuma "X" produkcijas (pakalpojumu) pašizmaksas un tās ietekmējošo faktoru analīze
Jelgava 2021
Anotācija
Referāta tēma ir “Uzņēmuma “X” produkcijas (pakalpojumu) pašizmaksas un tās ietekmējošo faktoru analīze”. Darba autors: Autors. Darba mērķis ir izpētīt pašizmaksas kalkulāciju un analizēt tās ietekmējošos faktorus. Darbā tika izmantotas aprakstoša metode.
Darba autors pētīja zinātnisko literatūru par pašizmaksu kalkulāciju, aprakstīja pašizmaksu kalkulāciju metode, izdarīja secinājumus un priekšlikumus.
Darba gaitā tika izdarīti secinājumi un izvirzīti priekšlikumi. Autors secināja, ka pašizmaksas noteikšana ir ļoti svarīga jebkura uzņēmuma darbībā.
Darbs sastāv no 13 lapaspusēm, 1 attēla, 1 tabulas, 3 literatūras avoti.
Abstract
The work topic is “ Company “X” products (services) cost analyses and the factors influencing it”. Author of the work: Author. The aim of t...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.