Uzņēmums „COCO SPA”

Saturs

Uzņēmuma raksturojums

Pamatinformācija par uzņēmumu: „COCO SPA” izvēlētā uzņēmējdarbības forma ir SIA (sabiedrība ar ierobežotu atbidību), jo, līdz ar uzņēmuma dibināšanu, uzņēmumā darbosies 13 fiziskas personas – 10 masieres un 3 administratores, kā arī sākotnējais plānotais apgrozījums no pamatdarbības gadā nepārsniegs 284 600 euro.
Uzņēmuma darbības tālākajai attīstībai, kas perspektīvā būtu orientēta vairāk uz tā efektivitātes, kvalitātes, popularitātes un konkurētspējas veicināšanu un stimulēšanu kopumā, nepieciešamības gadījumā paredzēts nolīgt papildus darbiniekus. Plānots, ka šī mērķa sasniegšanai varētu pieņemt darbā vienu e-komercijas (vai mārketinga) speciālistu, kas varētu nākotnē izveidot mājaslapu, kurā visi interesenti varētu apskatīt informāciju ar uzņēmumu, tā sniegtajiem pakalpojumiem, kontaktiem un citu svarīgāko informāciju un/vai rastu alternatīvus risinājumus izvirzītā mērķa sasniegšanai.
No tā izriet, ka uzņēmuma darbinieku skaits var mazliet variēties, ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.