Vadībzinības. Patstāvīgais darbs 2. Fokusgrupas diskusija(Gatavs darbs pielikumā)

 
Fokusgrupas diskusija
Izveidot fokusgrupu (8- 10 dalībnieki) un apspriest tajā kā tiek pieņemti lēmumi dalībnieku organizācijās (dalībnieki var būt arī no vienas organizācijas).
Diskusiju balstīt uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem (jābūt minimums 20 jautājumiem).
Aprakstīt ne tikai diskusiju (kas piedalījās, kā notika, cik ilgi,...), bet sagatavot arī rezultātu apkopojumu un ieteikumus.
Šāda darba apjoms varētu būt vismaz 7 lpp. .(bez titullapas un satura rādītāja, fontu lielums 12, standarta lapas noslodze), darbam jābūt praktiskam, teorija var tikt minēta tikai domas strukturēšanai.
Fokusa grupu diskusija ir piemērota padziļinātai viedokļu, reakcijas izpētei konkrētā mērķauditorijā, kā arī jaunu radošo risinājumu meklēšanai. Metode ļauj redzēt respondentu rīcību, attieksmi un emocijas; izprast un analizēt respondentu motīvus un argumentus; saņemt atgriezenisko saikni un radīt jaunas idejas.

Fokusgrupas-diskusija-2-MGDownload
...

Citi darbi šajā kategorijā

Sociālā stratifikācija

Sociālā stratifikācija Anotācija 2 Ievads 4 1. Sociālās stratifikācijas jēdziens un būtība 5 2. Stratifikācijas kritēriji 6 3. Sociālās stratifikācijas sistēmas 8 4. Nozīmīgākās stratifikācijas

The Organisation for Economic Cooperation and Development

https://www.researchgate.net/publication/237297172_The_Organisation_for_Economic_Cooperation_and_Development_OECD GLOBAL MONITOR The Organisation for Economic Cooperation and Development RICHARD WOODWARD The Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD) is frequently cited as one

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.