VADĪŠANAS STILU NOZĪME UN ANALĪZE UZŅĒMUMĀ “X”

ANOTĀCIJA
Studiju darbs tika izstrādāts, lai izpētītu un novērtētu restorāna „X” esošo vadības stilu un izstrādātu priekšlikumus tā uzlabošanai un efektīvai pielietošanai restorānos. Uzņēmumu vadības politikas analīzes rezultātā tika atklātas tās stiprās un vājās puses, novērtētas vadītājas attiecības ar darbiniekiem.
Darbs sastāv no 2 nodaļām. Pirmā nodaļa aplūko vadības procesu teorētiskos aspektus. Otrajā nodaļā sniegts restorāna „X” vispārīgs raksturojums, struktūra, veiktas aptaujas un analizēti darbinieku viedokļi par restorāna vadīšanas stilu, kā arī, pamatojoties uz pētījuma rezultātiem, izdarīti secinājumi un izteikti priekšlikumi vadības stilu uzlabošanai un efektīvai pielietošanai restorānā.
SATURS
IEVADS 5
1. ANALĪTISKAIS APSKATS 7
1.1. Vadības teorijas pamati 7
1.2. Vadības stili 13
2. pētījuma rezultāti 22
2.1. Restorāna raksturojums 22
2.2. Restorāna vadīšanas stils 24
SECINĀJUMI UN PRIEKŠLIKUMI 34
IZMANTOTĀS LITERATŪRAS UN INFORMĀCIJAS AVOTU SARAKSTS 36
PIELIKUMI 37
IE...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.