Vadītāju raksturojums 041102

Vadītājs A ir SIA “ALAN LTD” direktors.
Uzņēmumā SIA”ALAN LTD” ir pieci veikali, kas darbojās kā viena komanda un katrs veikals ir pakļauts savam vadītājam. Uzņēmuma darbinieki ir cieši iesaistīti uzņēmuma mērķu sasniegšanā un panākumu gūšanā. Uzņēmuma iekšējo vidi veido galvenokārt uzņēmuma personāls, kas ir liels uzņēmuma potenciāls. Tirdzniecības uzņēmumā darbinieki un attieksme pret tiem ir ļoti svarīga. Darbinieki kopā veido uzņēmuma tēlu un no tā ir atkarīgs vai pircējs būs apmierināts ar apkalpošanu vai nē, uzņēmumā svarīgi radīt tādu atmosfēru, lai katrs pircējs justos īpašs. SIA „ALAN LTD” veikalos ir augstu attīstīta personāla atlase, katrs pretendents iziet cauri konkursa vairākām kārtām.
Vadītājs B ir SIA “Rigolex” dibinātājs.
Uzņēmuma SIA “Rigolex” misija:
Ar profesionāliem un kompetentiem risinājumiem piepildīt katra klienta vēlmes un vajadzības, saistībā ar kravu pārvadājumiem pa Latvijas aut...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.