Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi Latvijā

IEVADS 3

1.VALSTS APMAKSĀTI VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMI 4

1.1.Par valsts veselības apdrošināšanu 4

1.2.Likuma kārtība 5

2.DARBĪBAS EFEKTIVITĀTE 9

SECINĀJUMI UN PRIEKŠLIKUMI 15

IZMANTOTĀS LITERATŪRAS UN AVOTU SARAKSTS 17
IEVADS
Referāts ir par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem. Referātā tika izskatīta informācija par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem Latvijas Republikas likumos un Ministru kabineta noteikumos, kā arī izpētīta pieejamā informācija veselības ministrijas mājaslapā.

Tā kā Latvijas Republikas iedzīvotāji nevar lepoties ar augstām algām un pieejamām veselības apdrošināšanām, kā, piemēram, Vācijā, tad lielākā daļa iedzīvotāju ir ieinteresēti veselības aprūpes pakalpojumos, ko apmaksā valsts.

Referātā ir izskatīti pētījuma rezultāti, kas ir iegūti 2018. gadā no Latvijas iedzīvotājiem, par vispārējo apmierinātību un kopējo informācijas pieejamību par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pasākumiem.
1.VALSTS APMAKSĀTI VESELĪBAS APRŪPES ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.