VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA PRAKSE PVN AUDITOS

Biznesa augstskola Turība
Valsts ieņēmumu dienesta prakse PVN auditos
Rīga, 2021
ANOTĀCIJA
Studiju darba tēma ir „Valsts ieņēmumu dienesta prakse PVN auditos”.
Studiju darba mērķis: lēmumu analīze, identificēt problēmsituācijas un izstrādāt ieteikumus Valsts ieņēmumu dienesta prakses maiņai.
Mērķa sasniegšanai izvirzītu uzdevumi:
1. analizēt likuma “Par nodokļiem un nodevām” un “Pievienotās vērtības nodokļa likuma” tiesisko regulējumu.
2. analizēt nodokļu audita procesu, vai nodokļu audita laikā nodokļi aprēķināti atbilstoši normatīvo aktu prasībām un vai tie ir pārskaitīti budžetā likumos noteiktajā kārtībā.
3. veikt lēmumu analīzi PVN priekšnodokļa atskaitījumu Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta, Administratīvā apgabaltiesa un Administratīvās rajona tiesas audita lietās.
4. veikt lēmumu analīzi par PVN 0% likmes piemērošanu Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta, Administratīvā apgabaltiesa un Administratīvās rajona tiesas audita lietās.
5. identificēt pro...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

1. kontroldarbs 19052023

(pareizas var būt arī vairākas atbildes) Kādu informāciju ir jāsniedz (pārzinim pēc savas iniciatīvas) datu subjektam, ievācot no viņa datus? Pārziņa nosaukumu un adresi; Personas

Globalization trends

Globalization trends, which are observable with the advancement of technology, blur the boundaries between nations: people travel more, seek employment abroad, and move their country

Muitas darbība Latvijas pastā

IEVADS Starptautiskie pasta sūtījumi mūsdienās, pateicoties plaši izplatītajai interneta tehnoloģiju intensīvai attīstībai, kļūst par vienu no ērtākajiem un izplatītākajiem veidiem, kā fiziskām personām pārvietot preces

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.