VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA PRAKSE PVN AUDITOS

Biznesa augstskola Turība
Valsts ieņēmumu dienesta prakse PVN auditos
Rīga, 2021
ANOTĀCIJA
Studiju darba tēma ir „Valsts ieņēmumu dienesta prakse PVN auditos”.
Studiju darba mērķis: lēmumu analīze, identificēt problēmsituācijas un izstrādāt ieteikumus Valsts ieņēmumu dienesta prakses maiņai.
Mērķa sasniegšanai izvirzītu uzdevumi:
1. analizēt likuma “Par nodokļiem un nodevām” un “Pievienotās vērtības nodokļa likuma” tiesisko regulējumu.
2. analizēt nodokļu audita procesu, vai nodokļu audita laikā nodokļi aprēķināti atbilstoši normatīvo aktu prasībām un vai tie ir pārskaitīti budžetā likumos noteiktajā kārtībā.
3. veikt lēmumu analīzi PVN priekšnodokļa atskaitījumu Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta, Administratīvā apgabaltiesa un Administratīvās rajona tiesas audita lietās.
4. veikt lēmumu analīzi par PVN 0% likmes piemērošanu Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta, Administratīvā apgabaltiesa un Administratīvās rajona tiesas audita lietās.
5. identificēt pro...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Viedie materiāli

Ievads Pēdējo desmit gadu laikā tehnoloģijas attīstās arvien straujāk un mērķtiecīgāk, cilvēku vajadzības un pieprasījums produktu/pakalpojumu unikalitātei, produktivitātei un izmantošanai kļūst arvien kompleksāks, daudzdimensionālāks. Tas

Sociāli emocionālā mācīšanās skolās

Pedagogi, vecāki un politikas veidotāji ir vienisprātis, ka izglītībā jākoncentrējas uz būtisku sociālo un emocionālo spēju atbalstīšanu, lai palīdzētu bērniem veiksmīgi orientēties pasaulē. Šis plašais

Saudzezim dabu

Ievads Viens no galvenajiem skolotāja uzdevumiem ir attīstīt izziņas interesi par mācību priekšmetu. Šo interesi var veicināt, izmantojot dažādas klases un ārpusklases aktivitātes. Spēļu uzdevumi

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.