VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS Referāts (Gatavs darbs pielikumā)

Kārtējais pārbaudījums kursā Tiesību aizsardzības iestādes.

Pārbaudījuma forma: Patstāvīgais darbs.

Uzdevums:

Sagatavot referātu par kādu no zemāk norādītajām tēmām. Referāta apjoms 15 līdz 20 lappuses.

Referātam jāatbilst darba izpildes brīdī spēkā esošajiem Turības Juridiskās fakultātes patstāvīgo darbu noformēšanas noteikumiem.

Referātam jāsatur apraksts par attiecīgās iestādes (jomas) tiesisko statusu, struktūru, darbības mērķiem un uzdevumiem, pienākumiem un tiesībām, darbību regulējošajiem normatīvajiem aktiem.

Referātā jāatspoguļo iestādes (jomas) aktuālās problēmas. Tāpat referāta izsakāmi studenta secinājumi par pašreizējām aktuālajām problēmām attiecīgajā jomā, kā arī priekšlikumi šo problēmu risinājumiem. Secinājumiem un priekšlikumiem jābūt tiesību jomā, t.i. jābūt saistītiem ar izmaiņām tiesiskajā regulējumā.

Secinājumi un priekšlikumi, kas neskar tiesību jomu vai vispārīgi priekšlikumi (piemēram, pacelt algas, uzlabot apmācību, pievērst uzmanību, uzl...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.