Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests “Mārketinga pētījums” (Gatavs darbs pielikumā)

Mārketinga praktiskā darba mērķis ir palīdzēt studentiem sasniegt studiju programmā definēto studiju kursa mērķi, uzdevumus un sagaidāmos rezultātus.

Izpildot praktisko darbu studenti gūst zināšanas par mārketinga vides analīzi, galvenajām mārketinga stratēģijām; produktu virzīšanas pamatprincipiem tirgū. Spēs patstāvīgi pielietojot iegūtās zināšanas, veikt tirgus analīzi, un prast pielietot analīzes metodes, izdarīt secinājumus un pieņemt mārketinga lēmumus.

Informācija par darba izpildi:

Praktiskais darbs ir sadalīts nodaļās un apakšnodaļās, tā ir jāaizpilda secīgi, izmantojot lekcijās apgūto informāciju un patstāvīgās studijas. Darbs studiju kursa beigās jānodod pasniedzējam un jāprezentē.

Patstāvīgo darbu nepieciešams veikt par konkrētu uzņēmumu.

Saturs

Saturs 2

1.       Uzņēmuma vispārīgs raksturojums. 3

1.1     Uzņēmuma darbības virzieni un vispārējie rādītāji 3

1.2     Uzņēmuma mārk...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.