Vardarbības jēdziena skaidrojums pedagogu un psihologu teorijās

Vardarbības jēdziena skaidrojums pedagogu un psihologu teorijās

Vardarbības problēmai ir neapšaubāmi starpdisciplinārs raksturs. Tas ir izskaidrojams ar to, ka vardarbība ir sabiedrības un dzīves fenomens. Šis fenomens ir saistīts ar tādiem sociāliem procesiem kā globalizācija un terorisms. Šo procesu pamatā ir cilvēces izdzīvošana. Tāpēc vardarbības fenomens tiek pētīts un aplūkots dažādos kontekstos un aspektos. Definējot vardarbības terminu, vairāki autori ir nonākuši pie secinājuma, ka tā ir aizskaroša un agresīva uzvedība, kuras mērķis ir pārvaldīt un kontrolēt kādu citu cilvēku. Vardarbības teoriju klāsts ir ļoti plašs, tāpēc nav brīnums, ka psihologu, zinātnieku un pedagogu izvirzītie uzskati un idejas par vardarbības problēmas risināšanas iespējām bieži vien nesakrīt. Brīžiem šīs teorijas pārklājas, brīžiem nonāk pretrunā viena ar otru, kas, savukārt, sekmē vēl dziļāku un detalizētāku vardarbības fenomena izpēti.
Vardarbības problēma tika pētīta kopš 20.gs. beigām. Šī tēma ti...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Autora līguma tiesiskie pamati

Saturs Ievads 2 1. Autora līguma tiesiskie pamati 3 2. Autora līguma puses 5 3. Autora līguma noslēgšana un realizēšana 6 4. Autoratlīdzība 9 5.

PSIHOLOGA DARBS SKOLĀ: TIESISKIE ASPEKTI

PSIHOLOGA DARBS SKOLĀ: TIESISKIE ASPEKTI   Ievads Psihologi vistiešākā veidā rūpējas par sabiedrības psiholoģisko labklājību, nodrošinot palīdzību krīzes situācijās, gādājot par garīgo veselību, sniedzot atbalstu

Integrētā mārketinga komunikācijas veidi

1.2. Integrētā mārketinga komunikācijas veidi Katram zīmolam vai produktam jābūt tikpat individualizētam kā mērķauditorijai. Milzīgais plašsaziņas līdzekļu iespēju skaits un virtuālā produktu anonimitāte padara mārketinga

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.