Vecāku attieksmes saistība ar jauniešu karjeras izvēli

Vecāku attieksmes saistība ar jauniešu karjeras izvēli
Anotācija
Vecāku ietekmei ir būtiska loma bērnu dzīvē, tostarp viņu akadēmiskajā, profesionālajā un personīgajā dzīvē. Šī pētījuma mērķis bija meklēt literatūru, lai noteiktu vecāku ietekmi uz bērnu karjeras izvēli. Darbā tika pārbaudīta saikne starp vecāku un viņu pēcnācēju savstarpējām attiecībām ar jaunākās paaudzes karjeras izvēli.
Darba pirmajā daļā tika apskatīti faktori, kas ietekmē profesiju izvēli. Otrā daļā ir analizēta literatūra par vecāku attieksmes ietekmi uz bērnu izglītību. Trešajā daļā apkopota dažu avotu piedāvāta informācija par vecāku ietekmi un bērnu profesijas izvēli.
Pēc literatūras analīzes tika secināts, ka vecākiem ir liela ietekme uz bērnu izvēlēto karjeras izvēli, kas var būt gan tīša, gan neapzināta. Viņu ietekme var vai nu iedvesmot bērnus izpētīt daudzveidīgu potenciālo nodarbošanos kopumu, vai arī pieturēties pie ceļa, kuru, viņuprāt, viņu vecāki apstiprinās.
Annotation
Parental influence plays a vit...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.