Vecāku attieksmes saistība ar jauniešu karjeras izvēli

Vecāku attieksmes saistība ar jauniešu karjeras izvēli
Anotācija
Vecāku ietekmei ir būtiska loma bērnu dzīvē, tostarp viņu akadēmiskajā, profesionālajā un personīgajā dzīvē. Šī pētījuma mērķis bija meklēt literatūru, lai noteiktu vecāku ietekmi uz bērnu karjeras izvēli. Darbā tika pārbaudīta saikne starp vecāku un viņu pēcnācēju savstarpējām attiecībām ar jaunākās paaudzes karjeras izvēli.
Darba pirmajā daļā tika apskatīti faktori, kas ietekmē profesiju izvēli. Otrā daļā ir analizēta literatūra par vecāku attieksmes ietekmi uz bērnu izglītību. Trešajā daļā apkopota dažu avotu piedāvāta informācija par vecāku ietekmi un bērnu profesijas izvēli.
Pēc literatūras analīzes tika secināts, ka vecākiem ir liela ietekme uz bērnu izvēlēto karjeras izvēli, kas var būt gan tīša, gan neapzināta. Viņu ietekme var vai nu iedvesmot bērnus izpētīt daudzveidīgu potenciālo nodarbošanos kopumu, vai arī pieturēties pie ceļa, kuru, viņuprāt, viņu vecāki apstiprinās.
Annotation
Parental influence plays a vit...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.