VEF (080902)

1. Vai uzņēmums ir mainījis grāmatvedības politiku, salīdzinot ar iepriekšējo gadu?
Uzņēmums nav mainījis grāmatvedības principus, salīdzinot ar iepriekšējo pārskata periodu. (3. lpp.)
2. Vai uzņēmums 2019.gadā ir strādājis ar peļņu? Cik tā ir un kā to izmantoja?
Uzņēmuma 2019. gadā ir strādājis ar peļņu EUR 122 296 apmērā. 2019. gada peļņu atstās nesadalītu, lai segtu iepriekšējo gadu zaudējumus.
3. Cik liela ir uzkrātā peļņa?
Uzņēmumam pagājušā pārskata periodā bija zaudējumi 81 389 eiro apmērā.
4. Kā 2019.gadā ir mainījies neto apgrozījums salīdzinot ar iepriekšējo gadu? Kādi faktori to ietekmēja?
2019. gadā neto apgrozījums samazinājās par 5%, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Klientu maksātspējas samazināšanās sakarā ar Covid-19 izplatību.
5. Cik liela ir bilances kopsumma 2019.gada beigās un kā tā mainījusies, salīdzinot ar iepriekšējo gadu? Kādu bilances posteņi palielinājās/samazinājās?
2019. gada beigās bilances kopsumma ir 6 117 115 eiro. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, tā i...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Autora līguma tiesiskie pamati

Saturs Ievads 2 1. Autora līguma tiesiskie pamati 3 2. Autora līguma puses 5 3. Autora līguma noslēgšana un realizēšana 6 4. Autoratlīdzība 9 5.

PSIHOLOGA DARBS SKOLĀ: TIESISKIE ASPEKTI

PSIHOLOGA DARBS SKOLĀ: TIESISKIE ASPEKTI   Ievads Psihologi vistiešākā veidā rūpējas par sabiedrības psiholoģisko labklājību, nodrošinot palīdzību krīzes situācijās, gādājot par garīgo veselību, sniedzot atbalstu

Integrētā mārketinga komunikācijas veidi

1.2. Integrētā mārketinga komunikācijas veidi Katram zīmolam vai produktam jābūt tikpat individualizētam kā mērķauditorijai. Milzīgais plašsaziņas līdzekļu iespēju skaits un virtuālā produktu anonimitāte padara mārketinga

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.