Videi saudzīgs būvniecības process

Videi saudzīgs būvniecības process
Veids kā tiek radīti un apsaimniekoti cilvēka dzīves apstākļi ietekmē cilvēka fizisko, psihisko (garīgo) un sociālo labklājību.[1] Izvērtējot dzīves kvalitāti šādā skatījumā, var apgalvot, ka mūsdienās dzīvojošie cilvēki sastopas ar daudziem izaicinājumiem – demogrāfiskās izmaiņas, klimata izmaiņas, globalizācija un sarūkošie dabas resursi. Tas viss ir veicināji aizdomāties par Zemes ekoloģisko robežu, un par to, ka cilvēcei jābūt gataviem meklēt risinājumus, lai nodrošinātu ilgtspējīgu attīstību un pieņemt lēmumus ilgtspējības principu integrēšanai daudzās nozarēs un jomās, tai skaitā, būvniecības procesā, jo „ar būvniecību saistītas daudzas vides problēmas, kas galvenokārt izriet no celtniecībā izmantoto resursu noplicināšanas un celtniecības un ēku lietošanas laikā radītajām emisijām, kā arī no ēku dzīves laika beigām”[2] un tāpēc ka, piemēram, „ēku un būvju ražošana atrodas ekonomisko, sociālo, tehnoloģisko un vides aizsardzības prasību krustpunkt...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.