VIDEOSPĒĻU VARDARBĪGĀ SATURA NOVĒRTĒJUMS UN PIEEJAMĪBA BĒRNU UN JAUNIEŠU IKDIENĀ

VIDEOSPĒĻU VARDARBĪGĀ SATURA NOVĒRTĒJUMS UN PIEEJAMĪBA BĒRNU UN JAUNIEŠU IKDIENĀ
 
Anotācija
Kursa darba mērķis bija noskaidrot, vai pastāv nozīmīgas saistības starp agresīvu datorspēļu spēlēšanu, datorspēļu spēlēšanas biežumu un agresijas izpausmju līmeni bērnu un jauniešu vidū.
Pētījumā tika aptaujāti 50 Latvijas skolu skolēni, vecumā no 12-16 gadiem. Pētījuma izlases tika viedotas pēc brīvprātības principa, pētījuma aptaujas tika izdalītas skolēnu klasēs.
Pētījuma metodē tika izmantotas divas aptaujas:
1. “Datorspēļu aptauja” (Video Game Questionnaire, Anderson & Dill, 2000).
2. “Agresijas aptauja” (Aggression Questionnaire, Buss & Perry, 1992).
Pētījuma iegūtie rezultāti liecina par to, ka nepastāv statistiski nozīmīga saistība starp agresīvu datorspēļu spēlēsanu, datorspēļu spēlēšanas biežumu un agresijas izpausmju līmeni bērnu un jauniešu vidū.
Atslēgvārdi: Datorspēles, bērni, jaunieši, agresija
Abstract
The goal of this study thesis was to find out, if there is a signifi...

Citi darbi šajā kategorijā

2082BE931-8-AU EXAM (Finished work attached)

QUESTION ONE Critically assess the implications of decision-making theory for the making of strategic decisions. Illustrate your answer by discussing the decision-making processes in real-world

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.