Vienas organizācijas korporatīvās sociālas atbildības analīze.

Vienas organizācijas korporatīvās sociālas atbildības analīze.
Izvēlieties vienu organizāciju, īsi to raksturojiet, atbildot uz jautājumiem, izklāstiet savu viedokli par KSA šajā organizācijā, norādot, kas būtu jādara vadībai, darbiniekiem, lai attīstītu KSA šajā organizācijā, pamatojiet savu viedokli ar argumentiem, piemēriem no šīs organizācijas.
1. Kāda korporatīvā sociālā atbildības forma, veids u.c. pastāv šajā organizācijā?
Uzņēmumā AS “CĒSU ALUS” KSA atspoguļo sekojošus veidus: iekšējo (iekšējo korporatīvo sociālo atbildību parasti saprot kā KSA, kuras sociālie ieguldījumi un aktivitātes tiek virzītas uzņēmuma iekšienē un koncentrētas uz tā iekšējām ieinteresētajām personām (galvenokārt darbiniekiem) un ārējo (ārējo korporatīvo sociālo atbildību parasti saprot kā KSA, kuras sociālās investīcijas un darbības ir vērstas uz vidi ārpus uzņēmuma un attiecīgi koncentrētas uz tā ārējām ieinteresētajām pusēm), ko apstiprina nākamajā jautājumā redzamie argumenti.
Uzņēmuma KAS var attieci...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.