Virtuālā vērtspapīru portfeļa izveide

Saturs
1. Vērtspapīru tirgus infrastruktūra un dalībnieki 3
2. Vērtspapīru portfelis 6
3. Virtuāla vērtspapīru portfeļa atvēršana 7
4.Finanšu aprēķini 10
INFORMĀCIJAS AVOTI 15
pielikumi 16
1. Vērtspapīru tirgus infrastruktūra un dalībnieki
Finanšu instrumentu tirgus veido mehānismu naudas līdzekļu pārplūšanai no vienas tautsaimniecības nozares uz citu, no viena uzņēmuma uz citu. Pieprasījumu pēc finanšu instrumentiem veido valsts, uzņēmumi, mājsaimniecības, u.c. Piedāvājumu nodrošina vietējie uzņēmumi, finanšu sektora dalībnieki, iedzīvotāju uzkrājumi, u.c.
Vieni un tie paši tirgus dalībnieki var kļūt gan par naudas līdzekļu patērētājiem, gan to piegādātājiem. Finanšu instrumentu tirgus ir pārdēvēju (piedāvājuma veidotāji) un pircēju (pieprasījuma veidotāji) kopums, lai slēgtu darījumus – finanšu instrumentu pirkšanu un/vai pārdošanu – un veiktu citus ieguldījumu pakalpojumus.[1]
Finanšu instrumentu tirgu var iedalīt divos segmentos:

kapitāla tirgus;
naudas tirgus.[2]

Naudas tirgus d...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.