VIRTUĀLĀS PILSĒTU EKSKURSIJU TŪRES (Gatavs darbs pielikumā)

2. pārbaudes darbs

Uzdevums - pēc dotajiem darbības posmiem (skat. tabulā) izstrādāt biznesa plānu tūrisma nozarē (apjoms līdz 10 lpp) - Komercdarbības ideja  - jauna pakalpojuma ieviešana.

  Darbības posmi    Posmā noskaidrojamie jautājumi un darbībasPatreizējās situācijas vērtējumsKāda ir vispārējā situācija tirgū?Kāds ir (iedomātā uzņēmuma) ekonomiskais stāvoklis?Kāda ir uzņēmuma ražošanas resursu izmantošanas pakāpe?Problēma vai iespējaDefinējama pēc iepriekšējā posma rezultātiem (iekšējās un ārējās)Ideju izvirzīšana, atlase un vērtējumsIdeju apstrāde – grupēšana, sistematizēšana, ideju realizācijas iespēju un devuma noteikšana,  prioritāšu noteikšanaMērķa definēšanaFormulēt mērķiNoteikt tā īstenošanas termiņuNoteikt mērķa īstenošanai nepieciešamās darbībasNoteikt mērķa īstenošanai nepieciešamos resursusMērķa tirgus noteikšanaKur pakalpojums tiks realizētsKādas šajā tirgū ir galvenās tendencesMērķauditorijas noteikšanaKas būs pakalpojuma “galvenais p...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.