Zālāju ierīkošana un kopšana (ganības/siens)

 
1.gads

 

Pasākums

Kad?

Tehnika

Izejvielas/ līdzekļi

1.

augsnes analīzes veikšana (pH; P:K attiecība, u.c.), lai izvēlētos lauka apstākļiem atbilstošāko zālāju sēklu vai to maisījumu, un nepieciešamības gadījumā, pamatojoties uz iepriekš minēto, kā arī plānoto ražu, izvēlētā zelmeņa botānisko sastāvu veiktu kopšanu, mēslošanu un kaļķošanu

Pirmssējas gadā

-

To var veikt dažādi, piemēram, pēc noteiktas analīžu organizēšanas metodikas paņemt augsnes paraugu un kopā ar iesniegumu par “Pieteikums augsnes analīzēm” nosūtīt Valsts augu aizsardzības dienestam Agroķīmijas laboratorijā agroķīmisko analīžu veikšanai ((iespējams noteikt reakciju (pH), organisko vielu saturu, kustīgo fosforu (P2O5) un kāliju (K2O), apmaiņas magniju (Mg) un kalciju (Ca), kustīgo sēru (S-SO4), boru (B), varu (Cu), mangānu (Mn), cinku (Zn) u. c.))
Patstāvīgi augsnes skābuma pakāpi var noteikt, piemēram, arī patstāvīgi - ar pehametru un universālindikātoru; pH – testeri; pēc augiem – indikatoriem...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.