ZEMES TIESĪBAS

ZEMES TIESĪBAS
RĪGA 2016.g
Ievads 3
1. Latvijas Republikas lauku apvidos realizējamās 4
zemes reforma 4
1.1. Īpašuma tiesību atjaunošana 4
1.2. Risinājumi pagasta zemes ierīcības projektā 5
PIELIKUMI 6
Ievads
Nekustamais īpašums – valsts nacionālās bagātības pamats. Jēdziens “īpašums” mūsdienās izklausās kā īpašs statuss, kas apveltīts ar neierobežotām tiesībām attiecībā uz īpašuma objektu. Tomēr tas ir maldīgs priekšstats, jo īpašums kā tiesību institūts sevī ietver ne vien tiesības, bet arī pienākumus, par kuriem reti kurš cilvēks aizdomājas pirms īpašuma iegūšanas.
Nekustamā īpašuma pirkšana-pārdošana, apdrošināšana un īpašuma strīdi, īpašuma nodošana nomā, uzņēmumu akcionēšana un mantisko ieguldījumu reogranizācija, investīciju projektu realizācija, kreditēšanu pret ķīlu- šis ir tikai neliels saraksts ar operācijām, kuru veikšanai nepieciešamas zināšanas nekustamā īpašuma ekonomikā. Šīs operācijas ir plaši izplatītas, nekustamā īpašuma tirgus stāvoklis ietekmē ekonomiku kopumā, tāp...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.