Ziemas tūrisma produktu ģimenēm ar bērniem ieviešana Latvijā

SATURS
1. Tūrisma produkta raksturojums 3
2. Ziemas tūrisma produkta būtība 7
3. Tūrisma produktu veidošana 9
4. Tūrisma produktu specifika ģimenēm ar bērniem 13
IZMANTOTĀS LITERATŪRAS SARAKSTS 20
Tūrisma produkta raksturojums
Tūrisms aptver gandrīz visus aspektus mūsu sabiedrībā – sākot ar tā nozīmi pasaules ekonomikā, turpinot ar vides aizsardzību un attīstību un nonākot līdz pat akadēmiskajiem priekšmetiem, tādiem kā, ģeogrāfija, vēsture, psiholoģija, mārketings, uzņēmējdarbība. Mūsdienās tūrismu var uzskatīt par vienu no vadošajām eksporta nozarēm pasaulē, kas, neskatoties uz daudzajiem izaicinājumiem un satricinājumiem, laika gaitā stabili attīstās.
Izvērtējot kritērijus, statistikas datus, kas saistīti ar tūrisma nozari un tās attīstības rādītājiem (piemēram, ienākumus no tūrisma), var apgalvot, ka šo nozari var uzskatīt par nozīmīgu pasaules sastāvdaļu un par vienu no iecienītākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. No tā var secināt, ka tūrismu var uzskatīt par nozīmīgu pasaule...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.