Zinātnieku pētījumu par attālināto banku pakalpojumu apskats

Attīstītajās valstīs bankas piedāvā saviem klientiem izmantot finanšu pakalpojumus attālināti, šādu iespēju dod pieslēgums internetbankai. Internetbanka ir bankas produkts, kas izstrādāts uz interneta pārlūkprogrammas bāzes un ir sasniedzams jebkur un ir pieejams ikvienam, ja bankas klientam ir speciālā ierīce (dators, mobilais tālrunis, u.c.).
Šajā jomā zinātnieki ir veikuši pētījumus un to rezultātus apkoposim vienkopus.
Ārvalstu pētnieki J.Aldas-Manzano (2009), H.Celik (2008), K.Eriksson (2008) u.c. par internetbanku runā kā par tehnoloģisku inovāciju, kas ir adoptēta bankā. Viena no tām tiek aplūkota internetbanka kā bankas produkts, kas, izmantojot interneta pārlūkprogrammu, nodrošina piekļuvi dažnedažādiem bankas pakalpojumiem un dod iespēju veikt transakcijas tiešsaistē.
J.Aldas-Manzano (2009), uzskatīja, ka novitāti var izmantot, lai pozitīvi ietekmētu internetbankas adaptāciju un samazinātu patērētāja sagaidāmo risku. Tika noteikts, ka novitāte ir nozīmīgs elements internetban...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.