Zinātnieku pētījumu par attālināto banku pakalpojumu apskats

Attīstītajās valstīs bankas piedāvā saviem klientiem izmantot finanšu pakalpojumus attālināti, šādu iespēju dod pieslēgums internetbankai. Internetbanka ir bankas produkts, kas izstrādāts uz interneta pārlūkprogrammas bāzes un ir sasniedzams jebkur un ir pieejams ikvienam, ja bankas klientam ir speciālā ierīce (dators, mobilais tālrunis, u.c.).
Šajā jomā zinātnieki ir veikuši pētījumus un to rezultātus apkoposim vienkopus.
Ārvalstu pētnieki J.Aldas-Manzano (2009), H.Celik (2008), K.Eriksson (2008) u.c. par internetbanku runā kā par tehnoloģisku inovāciju, kas ir adoptēta bankā. Viena no tām tiek aplūkota internetbanka kā bankas produkts, kas, izmantojot interneta pārlūkprogrammu, nodrošina piekļuvi dažnedažādiem bankas pakalpojumiem un dod iespēju veikt transakcijas tiešsaistē.
J.Aldas-Manzano (2009), uzskatīja, ka novitāti var izmantot, lai pozitīvi ietekmētu internetbankas adaptāciju un samazinātu patērētāja sagaidāmo risku. Tika noteikts, ka novitāte ir nozīmīgs elements internetban...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.