ZOLITŪDES TRAĢĒDIJA

ZOLITŪDES TRAĢĒDIJA
2013.gada 21.novembrī, iebrūkot tirdzniecības centra „Maxima XX” jumtam, notiek lielākā miera laika katastrofa Latvijā, kopš neatkarības atgūšanas. Glābšanas darbi turpinās trīs dienas. Tajos tiek iesaistīti NBS spēki, kinologi un militāra policija. Katastrofas zona ir ļoti bīstama un tajā notiek atkārtoti nogruvumi. Rezultātā, bojāgājušo skaits sasniedz 54, no kuriem trīs ir ugunsdzēsēji.
Turpmākajās dienās medijos un sociālajos tīklos tiek publicētas ziņas, par dažādiem pārkāpumiem būvniecības biznesā. Nāk klajā informācija par problēmām, kas konstatētas citos būvfirmas „RE&RE” objektos, tai skaitā par to, ka 2012.gada oktobrī 90m2 platībā iebrucis jumts tirdzniecības centrā „Alfa” [1], kas sākotnēji tika prezentēts kā vētras nodarīti postījumi. Doties uz „Maxima” un līdzīgiem veikaliem, bija iespējams novērtēt, kā cilvēki apzināti vai neapzināti ik pa mirklim lūkojas uz griestiem, kam...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.